• Přihlášení +

Košík

Lookbook

CZ | EN
0

6 důvodů, proč pořídit svýmu psisku pelech HOTDOG apparel

Značka HOTDOG apparel vznikla z čisté psí lásky. Za ty roky, co s našima psiskama sdílíme životy, jsme získaly pěknou řádku zkušeností, které dnes promítáme do výroby psích pelechů a oblečení pro naše miláčky. Extrémní odolnost a snadná údržba jsou jen některé vlastnosti, na které jsme při výrobě pelechů pamatovaly. Řeč tentokrát bude o technických vychytávkách. 


Psí pelechy i pohodlné sedací pytle pro jejich páníčky vznikají celé ručně, v malé brněnské dílně – od prvního střihu až po poslední steh. Každý kousek je tak originál, propracovaný do posledního detailu. Protože kvalita u nás převyšuje kvantitu, na naše SOFA se můžeš spolehnout víc než jednu sezonu!

hotdog aparell FULL-IMG_1120-Edit

HOTDOG apparel Sofa LARA design

O pohodlíčko našich čtyřnohých parťáků nám jde především, proto pelech nejprve ozkouší naše dvě aktivní fenky Darri a Maya. Díky tomu jsme časem daly dokupy několik vychytaných detailů, na který nedáme v každodenním životě dopustit. Sleduj, na co všechno jsme při výrobě HOTDOG SOFA myslely.

1 | JAKO U PÁNÍČKA V PEŘINÁCH

Pelechy jsme pořádně nafutrovaly kuličkami z předfoukaného polystyrenu. Tenhle matroš je ověnčený certifikáty, používá se totiž i jako výplň do výrobků pro nejmenší děti. Navíc jsou tyhle polystyrenový kuličky dostatečně pevný, odolný proti stlačení a jen tak neslehnou jako jiný výplně.

P. S.: Pro náročnější psí povahy chystáme nově pelechy s paměťovou pěnou, na které se můžete těšit už brzy na e-shopu!

2 | ODOLNOST (AŽ) NA PRVNÍM MÍSTĚ

Že jsou naše pelechy bytelný možná oceníš až za roky. Vyrábíme je totiž z takovýho materiálu, aby pelech psiska neproškrábala a velmi těžko prokousla.  Navíc látka ani výplň nepohlcuje pachy. I když se na pelech psisko vyčůrá nebo ti ho venku zkropí déšť, na kráse mu to taky rozhodně neubere. Díky voděodolnýmu potahu se voda se dovnitř nevsákne. A jako bonus materiál rychle schne.

hotdog aparell FULL-IMG_1172-Edit

HOTDOG apparel SOFA AURI design

3 | VYCHYTÁVKA JMÉNEM PROTISKLUZ

Máš doma parťáka s kapku divočejším temperamentem? Možná se klouzání po podlaze na matraci může jevit jako velká zábava, ale ne vždycky chceš, aby tvoje psisko nekontrolovatelně ulítlo metr do prostoru. Proto jsme naše pelechy opatřily po celé spodní straně protiskluzem.

4 | OUTDOOR & INDOOR

Venku nebo vevnitř, když žiješ se psem, po čase přestaneš dělat rozdíly. My je taky neděláme. A proto jsme vytvořily pelechy, které budou ladit jak v interiéru, tak přežijou různý rozmary přírody venku.

5 | OCHRÁNÍ PŘED ZIMOU I HORKEM

I v chladnější garáži nebo venku na zahradě naše pelechy dostatečně izolují od studené země. Patnáct cenťáků vysokou SOFA užiješ i v zimě, když na zahradě leží pár čísel sněhu. Naopak v létě se látka nepřehřívá a výplň izoluje od vyhřátého povrchu. 

hotdog aparell FULL-IMG_1105-Edit

HOTDOG apparel SOFA AURI design

6| SNADNO SE UDRŽUJE

Určitě oceníš, že potah můžeš z vnitřní výplně jednoduše sejmout a vyčistit. Stačí hodit pod sprchu a přejet kartáčem s klasickou mýdlovou vodou. Po týhle očiště bude pelech tvýho miláčka zase jako novej!

BACHA BONUS NA ZÁVĚR! SOUTĚŽ

Během celého října můžeš soutěžit o naše pelechy na našem Facebooku u videa Soutěž říjen 2018. Lajkni náš Facebook, označ v příspěvku dvounohýho kámoše nebo kámošku, pro kterýho/kterou bys SOFA chtěl/la vyhrát, a napiš do komentářů alespoň 3 super vlastnosti našich SOFA - inspo najdeš ve videjku nebo v článku. Přihlásit se můžeš do 31. října a 1. listopadu vyberem jednoho z vás, který vyhraje HOTDOG apparel SOFA.

A co, že můžeš vyhrát? Kolekci HOTDOG apparel SOFA najdeš po kliknutí zde ...