• Přihlášení +

Košík

Lookbook

CZ | EN
0

Blog

3 DIY dobroty pro tvýho chlupáče (nejen na Vánoce)

4. prosince 2018 15:00

Říkali jsem si, že dáme do kupy pár našich oblíbených receptů na zdravé mlsání, kterými můžeš obdarovat svýho psího miláčka na Vánoce nebo ho odměňovat v průběhu roku. A když uděláš dvojitou dávku, zabiješ dvě mouchy jednou ranou. Všechny dobroty můžeš totiž uskladnit i na delší dobu. 

čti více

Chlupáč, co má “náladu pod psa”?

25. listopadu 2018 18:00

Po prosluněném babím létě přišel sychravý podzim, který umí kdekoho přehodit do melancholické nálady. Každý má někdy „náladu pod psa“. Ale víš, že tvoje rozpoložení umí tvůj čtyřnohej společník moc dobře rozpoznat a vnímavě na něj reagovat? Tak dlouho psi žijí s lidmi, že se stali na psychiku svýho průvodce nejcitlivější ze všech živočišných druhů. Není divu, že emočního napojení psů na lidi využívá canisterapie – léčebný kontakt, který se pomáhá při terapii s nemocnými lidmi, seniory nebo dětmi.

čti více

Počasí “ani psa by nevyhnal”, jak je tedy zabavit?

11. listopadu 2018 17:30

Venku leje celej den. Do toho mlha, kosa – no klasická listopadová plískanice, která zrovna nezve na dlouhý pochůzky v přírodě. Krátký vyvenčení by ještě člověk zvládl, ale túra po okolí? Jak znáš svýho chlupáče, z toho by nebyl nadšenej ani on. Možná už si ale za těch pár let soužití s tvým parťákem zjistil, že unavenej pes je hodnej pes. Naši čtyřnozí parťáci zkrátka potřebují vyžití, potrénovat si hlavu, prostě se vyblbnout. Jak ale zabavit superakční borderku nebo teriéra bez toho, aby si vytáhl paty z domu? Čti dál, možností na společný hry i u tebe doma je spousta! Dali jsme jich pro tebe pár dohromady..    

čti více

5 nejlepších domácích léků na psí „rýmičku“

4. listopadu 2018 18:00

Je tu podzim a občas je venku počasí, že by „ani psa nevyhnal“. Tvůj chlupáč ale stejně žadoní o procházku a navzdory blížící se zimě se klidně dál brodí ve studený řece, jako by se nechumelilo.    Většina z našich čtyřnohých kámošů je sakra odolnejch a ani delší pobyt v zimě a větru se na jejich zdraví nijak nepodepíše. Ale i tak se může stát, že se při snížený imunitě tvůj pesan nachladí, chytne rýmu nebo kašel.   

čti více

6 důvodů, proč pořídit svýmu psisku pelech HOTDOG apparel

9. října 2018 9:00

Značka HOTDOG apparel vznikla z čisté psí lásky. Za ty roky, co s našima psiskama sdílíme životy, jsme získaly pěknou řádku zkušeností, které dnes promítáme do výroby psích pelechů a oblečení pro naše miláčky. Extrémní odolnost a snadná údržba jsou jen některé vlastnosti, na které jsme při výrobě pelechů pamatovaly. Řeč tentokrát bude o technických vychytávkách. 

čti více

Strasti (a slasti) začínajícího barfaře

28. dubna 2018 18:00

Nová vlna jménem BARF smetla kdekoho. V naší sociální bublině už na tom jede hodně psích mazlíků, o veselé historky tak není nouze. O tom, co je barfování a jaké má výhody, člověk najde na netu opravdu velkou spoustu informací. My na to šly od píky a daly do kupy pár praktických vychytávek ze života pro ty, komu je tenhle způsob krmení sympatickej.

čti více

Když miluješ zvířata i stylový život a nemusíš dělat kompromisy

22. dubna 2018 19:00

Jsme česká značka HOTDOG apparel - navrhujeme a ručně vyrábíme originální SOFA, oblečení a doplňky pro psy a jejich módu milující páníčky. Sázíme na kvalitu a veselé tóny. Značkou se snažíme vyjádřit rovnost mezi lidmi a zvířaty a jejich vzájemné propojení, čemuž odpovídá i naše motto “one soul. one style.” Nevidíme limity v tom, co se dá s našimi čtyřnohými parťáky sdílet. Chceme jim dopřát kvalitu a pohodlí, stejné, jako bychom si vybraly pro sebe. Dlouho jsme na stojatým českým trhu hledaly pelíšky pro psy, který by uspokojily i naše po krásným designu prahnoucí duše. Rozhodly jsme se proto vytvořit kolekci SOFA podle našich představ. A protože rády ladíme jak v interiéru, tak třeba na terase nebo u bazénu, pohodlnou SOFA vyrábíme jak pro psiska, tak pro nás - náročné páničky.…

čti více

Žemlovky narozky aneb recept na bezva psí dort

18. února 2018 5:00

Jsou to dva dny, co jsme oslavili narozky jedné ze zakladatelek naší čerstvé designové značky pro psy a jejich páníčky HOTDOG apparel, Mayi aneb „Žemlovky“. A protože je naše fenka dost velká primadona a taky celkem vybíravá, nechtěla jsem sáhnout jen po takové té klasické každodenní večeři (což je v jejím případě luxusní vařené hovězí). Rozhodla jsem se jí nachystat něco speciálního a dát si s tím malinko práce. Z plánované bleskové akce se ale nakonec vyvrbilo celé dopoledne shánění všech namyšlených surovin, ukázalo se totiž, že to není zas taková brnkačka. Už při nákupu mi docházelo, že ten dortík může dost dobře chutnat, a kdyby ho náhodou nežrala, můžu ho naservírovat příteli a tvářit se, že byl úmyslně pečený pro něj.  Další věc je, že se rozhodně neřadím mezi…

čti více

„Přijímací pohovory pro psy neděláme,“ říká Laura z Kiwi.com

4. ledna 2018 10:09

Taky se ti občas stane, že tě v pět odpoledne hryže černé svědomí, protože víš, že tvůj pejsan by už potřeboval nutně vyvenčit? Za zády ti ale dejchá šéf, kterej tu prezentaci, jako na potvoru, potřebuje mít hotovou už dnes. A tak jen sklopíš uši, zuřivě boucháš do klávesnice a přitom si rezignovaně představuješ tu spoušť doma, kterou tě tvůj kámoš zaručeně „odmění“. Možná si říkáš, že by se ti sakra hodilo sbalit tvýho hafana i s pelechem, a pěkně tenhle chlupatej balík zakempit pod tvým stolem v officu.

čti více

Chytrá Maďarka poprvé v Maďarsku

11. září 2017 10:00

Když si vychytralá maďarka ( maďarský ohař) myslí, že tě může pokaždý převést a tisíckrát ti skočí při odjezdu na služebku do kufru auta, tak jí prostě a jednoduše naložíš a jede s tebou. Už po dvaceti prvních kilákách nechápavě zírá z okna, jak je možný, že ještě pořád nezastavuješ a kam že to teda jedete. Myslim, že je dost překvapená, když zastavuješ na benzínce na rychlý čůrání a okolo je to samé hege šege dre. Je jasný, že vše mám naplánovaný na cestu bez své milované chlupatky, takže musim za příplatek v hotelu dožádat povolení, aby se mnou mohla na pokoj. Vysolim jim 15 éček navíc za pobyt psa a dovolim svý primadoně, aby si vybrala na jaký straně postele bude spát. Dovolená jí začíná.

čti více