• Přihlášení +

Košík

Lookbook

CZ | EN
0

Když miluješ zvířata i stylový život a nemusíš dělat kompromisy

Jsme česká značka HOTDOG apparel - navrhujeme a ručně vyrábíme originální SOFA, oblečení a doplňky pro psy a jejich módu milující páníčky. Sázíme na kvalitu a veselé tóny. Značkou se snažíme vyjádřit rovnost mezi lidmi a zvířaty a jejich vzájemné propojení, čemuž odpovídá i naše motto “one soul. one style.”

Nevidíme limity v tom, co se dá s našimi čtyřnohými parťáky sdílet. Chceme jim dopřát kvalitu a pohodlí, stejné, jako bychom si vybraly pro sebe. Dlouho jsme na stojatým českým trhu hledaly pelíšky pro psy, který by uspokojily i naše po krásným designu prahnoucí duše. Rozhodly jsme se proto vytvořit kolekci SOFA podle našich představ. A protože rády ladíme jak v interiéru, tak třeba na terase nebo u bazénu, pohodlnou SOFA vyrábíme jak pro psiska, tak pro nás - náročné páničky. Tenhle nápad vychází z tzv. „twinningu“, trendu sladění, který je nejvíce vidět v zahraničí např. u maminek a dětí.

 10  11

Produkty: Tílko SOUL MATE WR, Tílko SOUL MATE B

Zařídily jsme si malou výrobu, kde všechny nápady můžeme realizovat. Od začátku nás bavila idea propojení páníčka s jeho psem. Říká se přece, jaký pán, takový pes (nebo je to naopak?). SOFA, jak říkáme psím pelíškům a kuličkovým sedacím vakům pro lidi, jsou extrémně odolné proti škrábání a kousání. Jsou vhodné do interiéru i na zahradu nebo terasu, na slunci se nepřehřívají a jsou voděodolné. Psí SOFA jsou zespodu vychytaný protiskluzem, takže psisko neulítne metr daleko po podlaze, když si skočí dát šlofíka.  V současné kolekci převažují především pozitivní pastelové barvy, které odrážejí náš životní styl. Další designy nejspíš obsáhnou i tlumenější barevné tóny, ale hravost a nápaditost zůstane, to se nebojte!

9

Produkty: Bean Sofa DARRI, Bean Sofa DARRI DOG

K pelechům okamžitě přibyly i doplňky. A protože často cestujeme s našimi psisky, řešily jsme, jak převézt prakticky a přitom elegantně granule, které mají (mrchy jedny malý) často tendence se rozsypat třeba do kufru auta. Řešením jsou uzavíratelné plastové pytle, které se jednoduše přenáší. Jsou tak vychytané, že je občas kradem našim miláčkům, když jdem do fitka nebo si zaplavat na bazén.

Milovníci volné módy si přijdou na své s nejoblíbenějšími kousky z naší šatny, a to i ve čtyřnohé variantě. V létě nejraději nosíme oversize tanktopy. Volné dlouhé tílko jsme si tak oblíbily, že nemohlo chybět ani našim dvoum fenkám. Je vyrobeno z funkčního materiálu, v létě jej používáme hlavně u vody, kde při namočení chrání pejska proti přehřátí, ale zároveň díky vlastnostem materiálu nedochází k zapaření srsti. V zimě do nabídky přibyly mentolové šaty s rukávem, které jsou ideální přesně na tohle “jarní” bláznivé počasí.

Novinkou na e-shopu je psí fotoalbum, do kterého si mohou páníčci vyplnit nejrůznější informace, vlepit fotky a pro fenky je nachystaný dokonce hárací kalendář. Album má šikovnou kapsu na doklady, takže už se nic nepoztrácí.

V hlavě máme spoustu dalších nápadů, těšte se! Aktuální dění kolem značky můžete sledovat na našem Facebooku i Instagramu.

Za měsíc, 21.-27. května nás najdeš na Prague Design Weeku v Hybernské ulici, tak nás přijď pozdravit a vezmi sebou klidně i svýho chlupáčka.