• Přihlášení +

Košík

Lookbook

CZ | EN
0

HOLKY NA VLNĚ

Konečně přivádíme k životu projekt HOLKY NA VLNĚ, na kterém přes rok intenzivně pracujeme, a který nás již několik let drží za srdce. Propojujeme se s inspirativními českými a slovenskými dívkami, se kterými tvoříme limitované kolekce s jejich vlastními autorskými designy. Věříme, že v každé z nás je něco, čím dokážeme druhého inspirovat.

Podporujeme ženskou osobitost a jedeme na společné vlně!

Dobrodružství, rebelství, ženskost, naděje a láska - to je to, z čeho jsme stvořeni. Snažíme se vytvořit prostor, kde se kreativci mohou setkávat a vyprávět společný příběh o tom, kdo jsme, a přitom se bavit o společných zájmech. 

Moc rádi vám představujeme první limitovanou edici vytvořenou v HOLKÁCH NA VLNĚ ve spolupráci s Kristinou Holomkovou ŽIVOT JE...

Kristina je česká dívka, která se nebála jít pěšky z Porta do Camino de Santiaga, 285 kilásků za 9 dní a to úplně sama jen s batohem. Je to marketing šejpr, kreativní a sportovní duše a především naprosto skvělá tanečnice. Na vlnách se uklidňuje, a když nemůže zrovna k oceánu, jezdí se vyřádit u nás na Naklo.

Na kolekci, která se skládá z pohodlné, ale přesto neotřelé mikiny a jednoduchých trikošatů jsme společně pracovaly přes rok. Kristina vytvořila speciálně pro tuto kolekci krásný návrh, který jsme použily na přední stranu mikiny a šatů a dále šaty ze zadní strany autorsky podepsala textilní barvou ve formě cákanců - každý kus je tak unikátní a originální.

Na šatech a mikinách najdete "tajně schovaná" slova, pro vaše vnitřní potěšení a inspiraci, když ji budete potřebovat.

ŽIVOT JE PRÁZDNÉ PLÁTNO. SMÍCH A TANEC. ČISTÁ MYSL, VLÍDNÉ SLOVO A NEKONEČNÁ LÁSKA. ŽIVOT JE INSPIRATIVNĚ NÁVYKOVÝ. ŽIVOT JE TEĎ A TADY. 

Střihy obou kousků jsme ladily dlouho, abychom se v tom cítily pohodlně a slušivě všechny (Kristina,  jakožto štíhlá a vysoká dívka, ale i já, podsaditější a menší typ postavy). Za materiál jsme volily klasickou bavlnu, ale jelikož stejně jako k tanci a pohybu patří pružnost, tak i to stejné jsme vyžadovaly po naší kolekci - proto je bavlna nakombinovaná s mírnou porcí elastanu.  

22_6_HD_zivotje2

Už na začátku tohoto projektu vím, že jsme se vydaly skvělou cestou a to právě díky Kristině. Neskutečně nadané a talentované dívce, která má tak obrovské srdce, odhodlání a cílevědomost. Nejen, že kolekci s námi pro vás chystala do toho nejmenšího detailu, ale společně s Radkem Karko věci nafotili a natočili video, které dokonale představí osobitost a ženskost nejen této kolekce, ale hlavně Kristiny samotné. 

Chtěla bych od srdce poděkovat Kristině i jejímu skvělému týmu za nezapomenutelnou spolupráci.

Věřím, že z věcí budete nadšené úplně stejně jako my! 

KOLEKCE ŽIVOT JE od KRISTINY HOLOMKOVÉ