• Přihlášení +

Košík

Lookbook

CZ | EN
0

O nás

one soul. one style.

Spojuje nás láska k přírodě, pohybu, designu a pohodlí. Milujeme sůl na kůži, vítr ve vlasech, vůni oceánu a zvuky z hor. Nenecháme se svázat všedností a každý den žijeme naplno tak, abychom se neohlíželi zpět, ale hleděli kupředu. Budujeme komunitu, která se nebojí vystoupit z komfortní zóny a překročit své hranice.

V malé dílně v Brně navrhujeme a vyrábíme oblečení a doplňky. Nechceme dělat kompromisy mezi funkčností a stylem. Pečlivě vybíráme a testujeme ty nejpohodlnější materiály, které odebíráme od Evropských výrobců. Kvalita u nás převyšuje kvantitu, a proto je každý kousek originál.

Všechny nápady realizujeme a ručně vyrábíme v Česku. 

 
Do naší slow fashion výroby se snažíme vkládat spoustu pečlivosti odpovědnosti a lásky k detailu a totéž očekáváme od materiálů, ze kterých pro Vás vyrábíme. Záleží nám na tom, po jakých materiálech sáhneme, nejen aby byly co nejkvalitnější, ale také, aby i jejich výroba nezatěžovala životní prostředí a respektovala přírodu. 
 
GOTS je mezinárodně uznávaným standardem, který se používá pro ekologický a sociální řetězec zpracování textilií. Přitom se GOTS soustředí nejen na trvale udržitelnou výrobu, ale stanovuje navíc toho přísná pravidla a směrnice pro všechny provozy v řetězci tvorby hodnot. Díky štítku GOTS si může být zákazník jistý, že produkt byl vyroben se sociální a ekologickou odpovědností. Podrobnější informace naleznete na oficiálních stránkách GOTS.
 
 
Materiály nakupujeme od spočeností schválených organizací PETA, které neprovádí žádné testy na zvířatech a nevyužívají žádné živočišné přísady. 
 
 
 

inspired by nature. designed for comfort.