• Přihlášení +

Košík

Lookbook

CZ | EN
0

rozhovor s Kristinou - Život je...

Naše úplně první limitovaná kolekce z projektu HOLKY NA VLNĚ vznikla s talentovanou dívkou Kristinou Holomkovou. Kristinu jsme maličko vyzpovídaly a pokud tě zajímá víc o této úžasné tanečnici, pak se určitě začti do našeho článku.

Kristina Holomková je česká dívka, která se nebála jít pěšky z Porta do Camino de Santiaga, 285 kilásků za 9 dní a to úplně sama jen s batohem. Je to marketing šejpr, kreativní a sportovní duše a především naprosto skvělá tanečnice.

Na vlnách se uklidňuje, a když nemůže zrovna k oceánu, jezdí se vyřádit u nás na Naklo.

Představujeme vám Kristinu a její kolekci Život je ... 

 

A jak to vlastně Kristina vše cítí? Tady máš její krátkou zpověď: 

CO BY JSI NÁM ŘEKLA O SOBĚ A O KOLEKCI, KTEROU JSI S NÁMI PŘIPRAVILA?

"Ahoj všechny holky na vlně.121251104_103842314791810_4302410397254524556_n

Napiš něco o sobě, je pro mě vždycky kudla do zad. Nedokážu se totiž popsat jako jedna osobnost, protože jich mám několik.

Ale vlastně i tohle mé hledání co a kdo jsem, mě částečně inspirovala pro kolekci život je. Je takový, jak ho prožiješ.


Jsem totiž člověk, který dělá od všeho trochu, zkouší od všeho něco a vždycky trpí pak tím, že v něčem není nejlepší na světě. Ale právě o tom to není. Není potřeba být perfektní, protože perfektní neznamená vyhrát světovou taneční soutěž, ani natočit videoklip s Madonnou. Nejlepší můžete být pro sebe a třeba pro své blízké v úplně jiné úrovni dané činnosti.


Dlouho jsem taky hledala, kdo teda jsem. Holka z města, co do práce nosí sukni a podpatky, anebo holka od oceánu co objímá stromy v lese a cvičí jógu? Holka, co má ráda dobrou restauraci nebo ta, co si ráda opečte buřta v přírodě?
A víte co je na životě skvělé? Že můžete být obojí, že život je tady a teď a když se dnes rozhodneš surfovat a mít salty hair a zítra si zajít do národního s rtěnkou a podpatkama, tak prostě můžeš.


A co všechno baví mě?


Je to tanec, je to jóga a jsou to výzvy. Je to jakákoli kreativní činnost od focení po kreslení nahých ženských těl. Jsou to cesty k oceánu nebo ježdění na wakesurfu, je to vysedávání po kavárnách v Praze a ochutnávání skvělého jídla po světě, jsou to přátelé s kterýma se zasměji a kterým mohu důvěřovat. A je to partner vedle kterého jsem jeden den blázen a druhý den mu dělám dámu na společenské události.

85147888_176684630426986_3248508460619731645_n


Život je potřeba protancovat všemi směry. Je potřeba se usmívat, protože je to krásný. Je ale žádoucí i bečet, protože na tom není nic špatného.


Je potřeba se navzájem inspirovat. Stejně tak jako mě inspirovalo několik lidi v tvorbě tohoto designu.


Život je…inspirativně návykový. Je Teď a tady.

 

 

 

POD RYCHLOU PALBOU OTÁZEK: 

Hříšné neřesti?
Ty si nechám pro sebe.


Skrytý talent na…?
Ještě jsem ho nejspíš neobjevila :D


Nejoblíbenější sport?
Tanec
 

Song, který dokážeš pouštět pořád dokola?
Jonathan Roy – Keepin me Alive
 

Kdo tě nejvíc inspiruje?
Moje vlastní chyby.
 

Moto, podle kterého žiješ?
To se často mění podle období, nemám jedno.

Rok jsme společně s Kristinou makali na jednoduché kolekci, ketrá bude odrážet nejen ji, ale i celou naší vizi s projektem HOLKY NA VLNĚ.

Věříme, že si ji zamilujete stejně jako my ....